קצת עלי

היי, אני שירון אלטר, מאבחנת, מטפלת ומדריכה בתחומי ההובלה ההורית, ההתפתחות והשינה של תינוקות ופעוטות מגיל לידה ועד שלוש.

בוגרת בהצטיינות של "מכללת צעד ראשון" בתחום התפתחות תינוקות מגיל לידה ועד שנתיים, בוגרת בהצטיינות לימודי ייעוץ שינה בשיטת "0.1 כישורי שינה" לגילאי לידה עד חמש, בוגרת לימודי חינוך יצירתי לגיל הרך בסמינר הקיבוצים וקואצ'רית.

החל משנת 2013 אני מנחה סדנאות והרצאות בנושא התפתחות ושינה, מדריכה חוגי התפתחות ותנועה בגני ילדים פרטיים לגילאי שנה עד שלוש, מדריכה צוותי תינוקיות ומובילה תהליכי למידה פרטניים בשיטת "הורות מנצחת": הדרכה לקראת הלידה, הדרכה לאחר הלידה, ייעוצי שינה ותהליכי אבחון וטיפול בקשיים ועיכובים התפתחותיים.

אני בת הזוג של ניצן ואמא של יותם.

אני מסתכלת על כל משפחה בדרך קצת שונה, מצד אחד אני מאמינה שכל תינוק צריך לעבור דרך השלבים ההתפתחותיים בחלון הזמן הייעודי לכך ולממש את המרכיבים של כל שלב, בדומה לבניין שבכדי שיבנה כראוי צריך לתכנן ולבנות ראשית את יסודותיו ורק אז נכון יהיה לבנות את הקומה הראשונה, השנייה וכן הלאה.

ומצד שני לאורך השנים והניסיון הקליני למדתי שכל תינוק הוא עולם ומלואו, זאת אינה קלישאה בעיני כלל, לכל אחד טמפרמנט, גנטיקה, טונוס ומכלול מרכיבים שונה ומבודל וכך גם להורים שלו.

מהמקום האישי הזה אני מתאימה, מחזקת ומאזנת באופן מדויק תוך הסתכלות ארוכה ואבחון מקצועי את הדרכת התהליכים והסדנאות.

בהתאם לאפיון ההורים והתינוק אני יוצרת מסלול למידה ייחודי שיביא את המשפחה להתנהלות הכי מאוזנת שאפשרית עבורם וזאת בזכות מכלול הכלים מעולמות הטיפול והאימון שלמדתי לאורך השנים.

 התינוק יגיע למימוש השלב ההתפתחותי בו הוא נמצא ויקבל סדר יום מותאם וכישורי שינה מעולים וההורים יתנהלו באופן מאוזן בבית, בתחושת ביטחון ובידיעה שהם מדויקים וכל זה בדרך שמלאה בהנאה גדולה.

 

האני מאמינה שלי

אני מאמינה שאנחנו לא מגדלים רק תינוקות אלא גם את המבוגרים שהם עתידים להיות.

וזאת אחריות גדולה!

אני מזמינה הורים סקרניים שיקבלו מענה, התייחסות והדרכה מפורטת בדרך למידה חוויתית  בה נלמד ונתרגל הלכה למעשה עד לדיוק הנדרש.

הורים בעלי מודעות מאד גבוהה, שמחפשים הבנה רחבה ועמוקה וכמובן כלים פרקטיים.

הורים שמבינים שידע זה כוח! כוח שהוא גם פיזי, ויותר מזה – כוח נפשי שמאד חשוב בעולם ההורות.

שירון.

Open chat
דילוג לתוכן